Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Mecenasi „Pro Bono”

Profesjonalną, ale bezpłatną poradę prawną będzie można uzyskać w najbliższa sobotę w Łomży. Naczelna Rada Adwokacka już po raz trzeci organizuje Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich. - Każdy kto zgłosi się do wskazanych kancelarii otrzyma taką poradę, jakiej adwokat będzie w stanie udzielić na podstawie rozmowy i przyniesionych dokumentów" – mówi mec. Andrzej Michałowski p.o. prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej.

Podczas akcji z pomocy prawników może skorzystać każdy, ale jak podkreślają organizatorzy Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich jest  skierowany przede wszystkim do osób niezamożnych, które w innym trybie nie zdecydowałyby się na skorzystanie z profesjonalnej porady prawnej.
W Łomży porad udzielać będzie czworo adwokatów: Joanna Maria Piceluk i Waldemar Piceluk w kancelarii przy ul. Dwornej 23, oraz Remigiusz Fabiański i Wincenty Wybranowski przy ul. Dwornej 18.
Kancelarie adwokackie biorące udział w akcji będą czynne w sobotę w godzinach 9.00-15.00.

Tegoroczna akcja prawników dedykowana jest tragicznie zmarłej w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem adwokat Joannie Agackiej-Indeckiej, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, która była inicjatorką „Dnia Bezpłatnych Porad Adwokackich”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę