Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Spalił się garaż...

Duży pożar wybuchł nocą we wsi Murawy w gminie Piątnica. Jak informują strażacy zapaliło się w jednym z garaży. Straty wstępnie wyceniono na 60 tys zł. Z ogniem walczyło sześć jednostek straży pożarnej.

Pożar dostrzeżono kilka minut po godzinie 1. w nocy. Strażakom, którzy już po kilku minutach od wezwani zjawili się na miejscu, udało się uratować przylegająca bezpośrednio do płonącego garażu oborę. Starty to spalony garaż, wraz ze znajdującym się wewnątrz sprzętem. Na szczęście gospodarz dwa samochody osobowe na noc pozostawił przed budynkiem garażu. One nie spaliły się, choć wysoka temperatura sprawiła, że częściowo zostały uszkodzone.
Na razie nie wiadomo co mogło być przyczyną pożaru.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę