Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Policja poszukuje

Główne zdjęcie
Zaginiony Jan Arasimowicz

W poniedziałek (10.05.2010r) na terenie Łomży zaginął 87-letni Jan Arasimowicz. Mężczyzna około godziny 12:00-13:00 przebywał w budynku ZGM przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży. Policja podaje, że lubił spacery i często można było go spotkać na Grobli Jednaczewskej.

Rysopis zaginionego: 170 cm wzrostu, szczupły, włosy siwe, oczy niebieskie.
Cechą charakterystyczną zaginionego był jego ubiór: oliwkowy płaszcz „prochowiec”, zielona koszula, krawat, filcowy kapelusz koloru brązowego.

Osoby, które widziały Jana Arasimowicza w dniu zaginięcia lub znają jego obecne miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy  ul. Wojska Polskiego 9 pok. 128 albo telefonicznie pod numerami telefonów 086- 474 12 38, 086-216 54 72 oraz 997 lub najbliższą jednostką policji.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę