Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pierwsze miejsce Arka

Arkadiusz Przychodzeń zawodnik UKS ,,Olimpijczyk” wywalczył pierwsze miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Runda II w Taekwondo Olimpijskim. Mistrzostwa w sobotę rozegrano w Puławach. Wychowanek trenera Krzysztofa Rychtera, startował w kategorii wagowej 74 kg.

Jak relacjonuje Krzysztof Rychter Arkadiusz Przychodzeń, uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży podczas mistrzostw stoczył wygrane trzy walki. W pierwszej, zakończonej  wynikiem 6:2 Arek pokonał zawodnika z Lublina. Kolejny przeciwnik  Arka reprezentował Częstochowę, a walka zakończyła się wynikiem 6:9. Walka finałowa z zawodnikiem z Poznania okazała się bardzo emocjonująca dla obu zawodników. Po trzech rundach był remisem 5:5 i dopiero w dogrywce Arkadiusz Przychodzeń wygrał „złoty punkt”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę