Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Rolnicy wnioski mogą składać od świtu do nocy...

Już tylko tydzień zostało rolnikom na złożenie wniosków o przyznanie płatności obszarowych za 2010 r. Podstawowy termin składania wniosków upływa 17 maja. Tymczasem wniosków nie złożyło jeszcze kilkaset tysięcy rolników. Dlatego przyjmująca wnioski Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydłużyła godziny pracy swoich biur.

Od dziś do piątku oraz w poniedziałek 17 maja 2010 r. biura powiatowe ARiMR będą czynne od godziny 6.00 do 22.00, a dodatkowo wnioski będzie można składać osobiście w biurach powiatowych także w sobotę 15 maja od godziny 8.00 do 16.00.
Agencja przypomina także, że wnioski o przyznanie płatności można wysłać również pocztą. O dotrzymaniu terminu złożenia wniosku decyduje data nadania przesyłki w urzędzie pocztowym. Podstawowy termin składania wniosków upływa 17 maja br. Później będzie można je składać – aż do 11 czerwca, ale należne rolnikowi płatności zostaną obniżone o 1% za każdy dzień roboczy opóźnienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę