Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

U nas wygrał(by) Kaczyński...

Blisko 80 tysięcy podpisów pod kandydaturą Jarosława Kaczyńskiego zebrali działacze PiS z województwa podlaskiego. Pod kandydaturą Bronisława Komorowskiego z PO podpisało się około 30 tysięcy osób, a SLD, które w wyborach prezydenckich wystawia swojego szefa - Grzegorza Napieralskiego, zebrało dotychczas około 10 tysięcy podpisów.

Przypomnijmy w 2005 roku województwo podlaskie było jednym z ośmiu w których i dzięki którym Lech Kaczyński (brat Jarosława) wygrał wybory prezydenckie. W pierwszej turze wyborów Lech Kaczyński (PiS) zebrał tu 172417 głosów czyli uzyskał niemal 40% poparcie. Drugi był wówczas kandydat PO Donald Tusk, który zyskał 112080 głosów co przekładało się na niemal 26% poparcie. W drugiej turze wyborów różnica była jeszcze większa Kaczyńskiego poparło 279912 osób czyli 63,5% uczestniczących w głosowaniu wyborców, a Tuska  160678 osób czyli nieco poniżej 36,5% wyborców.
Największe poparcie     Kaczyński zyskał wówczas w powiatach wysokomazowieckim i łomżyńskim, gdzie głosowało na niego ponad 85% wyborców. W samej Łomży na Lecha Kaczyńskiego zagłosowało 15748 osób, co dało mu 64,2% poparcia.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę