Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Czy w centrum Łomży powstanie duży hipermarket?

Niebawem ponownie rozgorzeje dyskusja o tym czy w centrum miasta powinno się wybudować duży, o powierzchni około ośmiu - dziesięciu tysięcy metrów kwadratowych, market. Prezydent Łomży zdecydował o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu ulic: Kard. S. Wyszyńskiego, Gen. W. Sikorskiego i Zawadzkiej. W tym miejscu od kilku lat jedna z większych firm developerskich chce wybudować największe w regionie centrum handlowe.

Choć o budowie w tym przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej w Łomży ogromnego centrum handlowego mówi się już od co najmniej pięciu lat, a firma Echo Investment ma już wykupione tereny pod jego budowę z pracami nie mogła ruszyć, bo nie pozwalał na to plan zagospodarowania przestrzennego. Niemal dokładnie rok temu Rada Miasta uchwaliła, że trzeba go zmienić, tak aby takowe centrum w końcu można było tu wybudować. dużego miejscu
Nowy projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, obejmującego obszar położony pomiędzy ulicami: Kard. S. Wyszyńskiego, Gen. W. Sikorskiego i Zawadzkiej, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, zostanie wyłożony do publicznego wglądu od najbliższego wtorku (26 października) do połowy listopada 2004r. W siedzibie Urzędu Miejskiego w Łomży, Wydział Gospodarki Przestrzennej, Oddział Urbanistyki i Architektury, Stary Rynek 14, pok. 205 w godzinach 9.00 – 14.00 każdy będzie mógł go zobaczyć i co ważne każdy może wnieść swoje uwagi.
Władze Łomży przewidziały też specjalną publiczną dyskusję nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami. Ma ona się odbyć w południe, 4 listopada w sali konferencyjnej Ratusza.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę