Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Trzech na czterech rolników chce wsparcia...

Ponad 70 tysięcy wniosków o udzielenie wsparcia producentom mleka wpłynęło do Oddziałów Terenowych Agencji Rynku Rolnego. 30 kwietnia 2010 r. zakończył się proces przyjmowania wniosków. Do podziału pomiędzy rolników jest ok. 20 mln euro.

Potencjalnie uprawnionych  do dopłat było 93 tys. producentów mleka. Gdyby wnioski złożyli wszyscy wówczas szacowana dopłata do 1 kg mleka miała wynieść około 1,5 gr. Ile faktycznie wyniesie na razie nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że pieniądze mają trafić na konta rolników do końca czerwca.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę