Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Policja: wypadek pod Zambrowem spowodował pijany Łotysz

Dwie osoby – Łotysz i Estończyk - trafiły do szpitala po wypadku na krajowej ósemce. Tuż przed godziną 1. w nocy na wysokości miejscowości Żabikowo Rządowe zderzyły się dwa TIR-y. Monika Dąbrowska, oficer prasowy KPP w Zambrowie podaje, że jeden z kierowców ciężarówek był pijany. Łotysz miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący ciężarówką  od strony Warszawy 35-letni Łotysz najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z jadącą w drogą stronę ciężarówką prowadzoną przez Estończyka. Trasa z Białegostoku do Warszawy koło Zambrowa początkowo była całkowicie zablokowana. Jak informują strażacy jeden z TIRów przewoził tarcicę sosnową drugi szyby samochodowe. Po zderzeniu ładunek ładunek jednej z ciężarówek rozsypał się na jezdnię całkowici blokując przejazd.
Policja podaje że obrażenia jakich doznali kierowcy nie są poważne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę