Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Uwaga: sezon na motocyklistów...

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Do dwóch wypadków z udziałem jednośladów doszło w miniony weekend w Łomży i okolicach. Jak podają policjanci w jednym z przypadków przyczyną wypadku mogło być niedostosowanie przez motocyklistę prędkości do warunków panujących na drodze, w drugim wina leży po stronie kierowcy samochodu osobowego, który zajechał drogę motocykliście. W obu przypadkach kierujący motorami trafili do szpitala.

Pierwszy z wypadków miał miejsce w sobotę tuż po godzinie 15. w Łomży na ul. Zjazd. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący motorem prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Podczas manewru wyprzedzania 33-latek stracił panowanie nas pojazdem i przewrócił się na jezdnię. Kierowca jednośladu ze złamaną kością podudzia został przewieziony do szpitala.

Do kolejnego wypadku doszło w niedzielę przed godziną 21. na drodze Piątnica - Jedwabne. Kierowca samochodu osobowego skręcając w lewo prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla jadącego z przeciwka motocyklowi. W wyniku zderzenia do szpitala został przewieziony kierowca jednośladu z ogólnymi potłuczeniami.

Przyczyny oraz okoliczności obu wypadków ustalają łomżyńscy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę