Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Pijani za kółkiem

Siedmiu nietrzeźwych kierowców zatrzymali łomżyńscy policjanci podczas minionego długiego weekendu. Rekordowy wynik to 3 promile alkoholu w organizmie. 51-latek na dwóch gazach jechał ciągnikiem rolniczym.

Kolejny z zatrzymany to 38-latek, który kierował audi. Mężczyzna miał ponad 2,4 promila. Niewiele mniej alkomat wykazał u 24-letniego kierowcy renault. W tym przypadku urządzenie pokazało 2,3 promila alkoholu w organizmie. Pozostali zatrzymani mieli od 1,5 do 2 promili. Teraz wszyscy za jazdę po alkoholu odpowiedzą przed sądem.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę