Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Konkurs recytatorski "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki"

Dnia 21.04.2010 r. kolejny raz odbyły się Eliminacje Powiatowe Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki''. Nasze przedszkole reprezentowały: Agata Domańska wierszem "Sum", Natalia Iwaniuk - "Kłamczucha" i Izabela Modzelewska wierszem "Okulary". Agatka zdobyła Nagrodę Główną i zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się w Białymstoku. Natomiast Natalka otrzymała Wyróżnienie. Dziewczynkom SERDECZNIE GRATULUJEMY !!! Trzymamy kciuki za Agatkę!

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę