Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Zmiażdżony przez TIR-y

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

36-letni mężczyzna zginął w wypadku na „ósemce” pod Zambrowem. Opel astra którym jechał został wypchnięty przez litewskiego kierowcę TIR-a na czołówkę z TIR-em którym kierował Łotysz.

Do wypadku doszło około godz. 15.  w okolicy miejscowości Wyszomierz Wielki w powiecie zambrowskim. Jak relacjonuje sierż. Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku jadący ciężarowym dafem Litwin nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył samochodu osobowego opel astra, który zatrzymywał się za kolumną innych samochodów. Uderzony opel został wypchnięty na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z innym ciężarowym dafem, którym kierował Łotysz. 36-letni kierowca opla – Polak – zmarł w wyniku odniesionych obrażeń w zambrowskim szpitalu.

Groźnie wyglądało też, ale na szczęście nie było niebezpieczne, zdarzenie, które wieczorem wydarzyło się na Szosie do Mężenina w Łomży. Renault talia najechał na tył fiata 126p, po czym dachował. Choć strażacy relacjonują, że dwie osoby zostały zabrane przez pogotowie. Najwyraźniej nie miały – poza zadrapaniami i sińcami – większych obrażeń, bo policja kwalifikuje to zdarzenie jako kolizję.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę