Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Mlekpol” przed „Mlekovitą” na liście 500 Rzeczpospolitej

Ranking największych przedsiębiorstw Polski, czyli Lista 500 „Rzeczpospolitej”, jest jednym z bardziej miarodajnych zestawień. W ciągu 12 lat Lista stała się swego rodzaju portretem polskiej gospodarki. Wśród ujmowanych firm jest też kilka „naszych”.

Najwyżej z "naszych" na 128. miejscu został plasowany Mlekpol Grajewo. Jeszcze w poprzedniej edycji konkursu firma była na 176. pozycji i wyprzedzał ją inny regionalny potentat mleczarski –Mlekovita. Teraz spółdzielnia z Wysokiego Mazowieckiego jest o 20 oczek niżej od Mlekpolu - na 148 miejscu (w 2009 była na 134). Trzecia z „naszych” mleczarni - OSM Piątnica - została sklasyfikowana na 429. (393).
Poza mleczarniami na liście 500 jest jeszcze Pfleiderer Grajewo 218 (291).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę