Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Brodziuk zrezygnował z funkcji radnego Rady Miasta

Główne zdjęcie
Jerzy Teofil Brodziuk

Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Łomża Jerzy Teofil Brodziuk nieoczekiwanie złożył mandat. 62- letni Brodziuk, szef proprezydenckiego klubu radnych Samorządowe Porozumienie Łomży, był jednym z bardziej doświadczonych radnych. Była to już jego czwarta kadencja w samorządzie miasta.

Brodziuk w Radzie Miasta Łomża zasiadał – nieprzerwanie – od 1994 roku ( II kadencji obejmującej lata 1994 -1998, III kadencji obejmującej lata 1998 – 2002, IV kadencji obejmującej lata 2002 – 2006). Podczas ostatnich wyborów w listopadzie 2006 roku, startując z 1 miejsca na liście SPŁ zdobył 195 głosów poparcia, co wystarczyło do zajęcia miejsca w Radzie Miasta. Po jego rezygnacji mandat radnego przysługuje Witoldowi Chludzińskiemu (SPŁ), który w tamtych wyborach zdobył 194 głosy poparcia.  Był on już miejskim radnym w latach 1998 – 2002


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę