Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Brąz Korwek na Olimpiadzie...

Justyna Korwek, zawodniczka Klubu Uczelnianego AZS PWSIP Łomża, wywalczyła brązowy medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Taekwondo Olimpijskiego. W rozgrywanym w weekend w Ciechanowie finale imprezy w kategorii „Juniora młodszego” wystartowało 240 zawodników z 60 klubów z całego kraju.

W finale OOMTKDO startowała czwórka taekwondystów z Łomży. W tej grupie zdecydowanie najlepiej wypadła Justyna Korwek. Walcząc w kategorii wagowej + 63 kg, w pierwszej walce wysoko 7 do 0 pokonała swoją przeciwniczkę. W kolejnym pojedynku zawodniczka KU AZS PWSIP Łomża trafiła na późniejszą zwyciężczynią OOM TKDO i walkę tę przegrała wyraźnie 2 : 9. Podczas repasażu, po zaciętym pojedynku - po trzech rundach było 3 : 3 - łomżanka przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść zdobywając tzw. „złoty punkt”.

Pozostała trójka podopiecznych Tomasza Myślińskiego i Pawła Remiszewskiego w Ciechanowie nie radziła sobie tak dobrze. Sylwia Chilińska startująca w kategorii wagowej  - 47kg została sklasyfikowana na miejscach: 5-8 tak samo jak Joanna Sekscińska (- 41kg), która doznała kontuzji. Czwartym zawodnikiem z Łomży był Mateusz Rejka (- 45kg), który przegrywając obie walki zajął miejsce 9-16.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę