Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Ray Wilson - Genesis Unplagged

Główne zdjęcie
Ray Wilson podczas koncertu w Łomży w grudniu 2008 roku.

Jego koncert z grudnia 2008 roku był wielkim muzycznym wydarzeniem... Teraz ponownie Ray Wilson zagra i zaśpiewa w Łomży. W najbliższą środę wieczorem w zabytkowych pomieszczeniach restauracji Retro rozbrzmiewać będą kultowe utworów grupy Genesis (Wilson w 1997 roku zastąpił w Phila Collinsa), twórczość zespołu Stiltskin oraz autorskie kompozycje szkockiego wokalisty. Co ważne – jest jeszcze „trochę” biletów.

Ray Wilson to jeden z najbardziej wyjątkowych wokalistów i autorów muzycznych świata.  Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis. Stworzone wówczas utwory takie jak: Congo,  Shipwrecked czy Not About Us na zawsze pozostały w świadomości fanów zespołu i nie tylko.
Goszcząc w Łomży nieco ponad rok temu Ray na scenie w restauracji Retro występował sam i – jak podkreślają obecni na tym koncercie – dał wspaniały popis swoich umiejętności.  Tym razem podczas koncertu Wilsonowi towarzyszyć będzie kilku muzyków: Filip Wałcerz (instrumenty klawiszowe), Steve Wilson (brat - gitara, śpiew) gitarzysta Ali Ferguson oraz bracia Ashley (instrumenty perkusyjne) i Lawrie (gitara basowa) MacMillan.

Koncert odbędzie się 28 kwietnia 2010 roku o godzinie 19.00 w pensjonacie Retro w Łomży, ul. Nowogrodzka 157. Bilety w cenie 40-75 zł - są jeszcze do nabycia w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4, tel. 086 219 01 11


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę