Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
na podstawie www.lks.4lomza.pl

Wysokie zwycięstwo nad Piastem

Pokaz „strzelecki” urządzili sobie piłkarze ŁKS-u podczas sobotniego meczu z Piasetm Białystok. Po dobrej grze „biało-czerwoni” pokonali gości z Białegostoku aż 5 do 1. Gole dla ŁKS-u zdobywali: Laskowski i Muczyński. Mecz zaczął się zaś od protestu. Piłkarze wyszli na boisko w koszulkach z napisem „Dyrektor MOSiR-u przeciw ŁKS”, co było wyrazem dezaprobaty dla poczynań Zbigniewa Sasinowskiego, który tłumacząc koniecznością dbania o murawy, nie pozwala im trenować na boiskach na stadionie.

Przez pierwszy kwadrans ŁKS nie potrafił sobie poradzić ze świetnie ustawionymi rywalami, dość powiedzieć, że w 12 minucie to goście stanęli przed szansą uzyskania prowadzenia. Ta akcja zbudziła piłkarzy ŁKS-u, którzy 3 minuty później, po rzucie rożnym i zamieszaniu pod bramką przeciwnika wyszli na prowadzenie. Pierwszego gola dla ŁKS-u strzelił Mateusz Laskowski. Ten sam zawodnik w tym meczu jeszcze dwukrotnie zmuszał do kapitulacji bramkarza gości – w 37 minucie gry, gdy wynik spotkania podniósł na 2 : 0, oraz w 61. podnosząc go na 4 :0. Międzyczasie, jeszcze pod  koniec pierwszej połowy meczu gola strzelił Rafał Muczyński (44.). ten sam zawodnik w 62. minucie meczu strzelił swojego drugiego gola i piątego – ostatniego dla ŁKS-u.
Na uwagę zasługuje fakt, że nasi obrońcy na tyle świetnie poradzili sobie z napastnikami Piasta, że dopiero w 51 min. byliśmy świadkami pierwszego celnego strzału gości na bramkę Masłowskiego, pewnie obronionego przez naszego bramkarza. Honorowego gola Piast zdobył dopiero w 80 min. gry.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę