Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Po pijanemu i bez prawa jazdy autem trafił w drzewo - pasażer walczy o życie

W niedzielny poranek w Wiktorzynie koło Piątnicy wydarzył się niebezpieczny wypadek. Jadący BMW 20-latek, który nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, jadąc po pijanemu, wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Ciężko ranny został 17-letni pasażer auta.

Jak podają policjanci 20-letni mieszkaniec gminy Piątnica zasiadając za kierownicą BMW jechał drogą nr 64 w kierunku Łomży. Najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu a następnie uderzył w drzewo. W wyniku wypadku w stanie ciężkim do szpitala trafił 17-letni pasażer auta. Do szpitala został także odwieziony kierowca, który po badaniach opuścił izbę przyjęć. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Był także pijany. Badanie trzeźwości wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę