Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przed przymrozkami

Nocą z soboty na niedzielę i w niedzielny poranek w regionie będzie bardzo zimno. Andrzej Wołkowycki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzega przed przymrozkami. Przy gruncie może być nawet -7 °C.

Synoptycy nadchodzącej fali przymrozków nadali drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. Zgodnie z wydanym komunikatem w sobotę (24.04.2010) od godz. 22:00 do godz. 09:00 w niedzielę (25.04.2010) na terenie województwa podlaskiego przewiduje się spadek temperatury do około -4 °C, lokalnie przy gruncie do -7 °C.
Spodziewane skutki przymrozków to przede :wszystkim szkody w uprawach rolnych, sadach i ogrodach.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę