Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Pijany kierowca chciał rozjechać policjanta

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do nietypowego zdarzenia doszło nocą w Zambrowie. Kierowca forda, którego policjanci usiłowali zatrzymać do kontroli najpierw zwolnił, a następnie gwałtownie skręcił w stronę funkcjonariusza i dodał gazu. Policjant w ostatniej chwili odskoczył sprzed maski samochodu, a kierowca forda zaczął uciekać... najpierw samochodem, a później także i pieszo. Zatrzymał się dopiero gdy padły strzały...

Do zdarzenia doszło na ulicy Białostockiej w Zambrowie. Drogą w kierunku Warszawy jechał ford sierra, którego policjanci chcieli skontrolować. Na widok funkcjonariusza nakazującego zatrzymanie się kierowca sierry najpierw zwolnił a potem gwałtownie przyspieszył. Auto ruszyło wprost na policjanta, który odskakując na bok zdołał uniknąć potrącenia. Kierowca forda podjął próbę ucieczki. Nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe nakazujące zatrzymanie wysyłane przez ścigający go radiowóz. Po przejechaniu kilku kilometrów mężczyzna porzucił auto i dalej uciekał pieszo. Zatrzymał się, gdy ścigający go funkcjonariusz z broni służbowej oddał strzały ostrzegawcze. Okazało się, że był to pijany 35-letni mieszkaniec Zambrowa. Badanie trzeźwości wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę