Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Sezon na motory...

Główne zdjęcie
Motocykl na prostej drodze uderzył w drzewo. Kierowca ze złamanymi rękoma, lewą nogą oraz miednicą trafił do szpitala. (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Coraz więcej motorów, motorowerów i skuterów pojawia się na ulicach miasta i drogach regionu. Niestety zdarzają się już także pierwsze wypadki z udziałem „za szybkich” kierowców jednośladów. Policjanci podają, że tylko w tym miesiącu na terenie województwa podlaskiego doszło już do trzech groźnych wypadków z udziałem motocyklistów. Niestety jeden z nich zginął...

Śmiertelny wypadek wydarzył się przed dwoma tygodniami w Białymstoku. 24-letni kierowca motocykla najprawdopodobniej jechał za szybko i stracił panowanie nad pojazdem wskutek czego spadł z maszyny i uderzył w nadjeżdżającego z przeciwka mercedesa. Ciężko ranny kierowca suzuki został przewieziony do szpitala, ale pomimo udzielonej pomocy lekarskiej zmarł.  
Innym razem 32-letni motocyklista z Białegostoku uderzył w bok jadącej w tym samym kierunku osobówki, po czym przeleciał nad samochodem, spadł na pobocze i uderzył w słup.
Kolejny motocyklowy wypadek wydarzył się wczoraj w Bielsku Podlaskim. 24-letni motocyklista w pewnym momencie, z niewiadomych przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Siła zderzenia odrzuciła mężczyznę wraz z pojazdem na pobocze po przeciwnej stronie drogi. Tam yamaha się zatrzymała. Kierowca ze złamanymi rękoma, lewą nogą oraz miednicą trafił do szpitala. Po sprawdzeniu przez policję okazało się, że 24-latek nie ma prawa jazdy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę