Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

11 lat więzienia za zabicie matki

Na jedenaście lat więzienia skazał Sąd Okręgowy w Łomży Sławomir S.. 54-letni mężczyzna na początku lutego ubiegłego roku w jednym z domów w Łomży zamordował swoją matkę. Ciało kobiety odnaleziono na jednej z działek przy ul. Spokojnej. Jak się okazało, po morderstwie syn przewiózł i podrzucił tam zwłoki 84-letniej kobiety.

Przyczyną śmierci kobiety był  - jak ujawniła sekcja zwłok - wstrząs krwotoczny i urazowy spowodowany licznymi urazami głowy. Starsza kobieta miała m.in. złamaną podstawę czaszki. Już kilka dni po znalezieniu ciała kobiety policjanci wytypowali sprawcę morderstwa – syna z którym mieszkała. Okazało się, że tłem zbrodni były nagromadzone przez lata waśnie na tle majątkowym i rodzinnym. Powołani przez sąd biegli psychiatrzy orzekli, że mężczyzna w chwili zabójstwa matki  miał „ograniczoną w stopniu znacznym zdolność kierowania swoimi czynami”.
Wyrok Sądu Okręgowego nie jest prawomocny.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę