Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Sportowcy docenieni przez marszałka

Sześciu sportowców z dwóch łomżyńskich klubów sportowych będzie otrzymywało stypendia przyznane przez zarząd województwa podlaskiego. W skali województwa otrzymało je 65 osób, które w ubiegłym roku odniosły największe sukcesy sportowe. Otrzymali je e za wybitne osiągnięcia sportowe osiągane w ubiegłym roku.

Stypendia wypłacane będą w dwóch wysokościach – 330 zł i 260 zł miesięcznie. W pierwszej grupie z „naszych” jest tylko Joanna Fiodorow z klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Pozostała „nasza” piątka: Żaneta Lenczewska, Ewelina Lubiejewska, Magdalena Stankiewicz z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, oraz Adrian Góralczyk i Magdalena Żebrowska z LKS „Narew – Kurpiewski” Łomża – ma utrzymywać to niższe stypendium.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę