Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 16.04.2010

I Konsulat Republiki Białoruś w Białymstoku informuje, iż w dniu 27.04.2010r. odbędzie się III Brzeskie Forum Inwestycyjne i XII Międzynarodowa wystawa „Brześć. Wspólnota – 2010”. W ramach forum zostanie przedstawiona polityka inwestycyjna i priorytety rozwoju Obwodu Brzeskiego oraz główne branże. Ponadto zademonstrowane będą produkcje regionu (towary powszechnego użytku, wyroby o przeznaczeniu produkcyjno – technicznym dla przemysłu spożywczego).

Szczegółowe informacje o przedsięwzięciu można uzyskać na stronie www.brest-region.by lub pod nr tel. +375 162 23 41 96.

 

II Ośrodek Enterprise Network zaprasza do udziału w misji gospodarczej na Litwę (Kłajpeda), która odbędzie się w dniach 12 – 14 maja 2010r. Celem organizacji misji jest udział polskich przedsiębiorców w Giełdzie Kooperacyjnej „Baltic Sea Investment and Business Cooperation Forum”.

Giełda Kooperacyjna przeznaczona jest dla przedsiębiorców chcących nawiązać współpracę z firmami z krajów regionu Morza Bałtyckiego – Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii, Szwecji, Danii, Norwegii, Niemiec, Polski i Kaliningradu. Skierowana jest do firm z branż: energia, energia odnawialna; turystyka; usługi; rekrutacja pracowników; transport, logistyka; produkcja przemysłowa; drewno, produkcja z drewna (meble, drzwi, okna, domy); metalowa, produkcja z metalu; rybołówstwo, kultura wodna.

Zainteresowanych zapraszamy o kontakt z biurem Izby bądź bezpośrednio z organizatorem: PFRR p. Dorota Isajuk, p. Anna Wrzesińska tel. 85-740-86-83.

 

III Ośrodek Enterprise Network zaprasza producentów, dystrybutorów, ekspertów i specjalistów z branży wodno – kanalizacyjnej na Międzynarodową Giełdę Kooperacyjną, która odbędzie się w ramach Targów WOD – KAN w dniu 19 maja 2010r. w Bydgoszczy.

Udział w Giełdzie, to możliwość odbycia spotkań z potencjalnymi partnerami zagranicznymi oraz prezentacji i poznania innowacyjnych technologii.

Szczegółowych

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

Edyta Gawrych
pt, 16 kwietnia 2010 10:17
Data ostatniej edycji: wt, 20 kwietnia 2010 10:22:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę