Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Mlekovita także w Częstochowie

Wysokomazowiecka Mlekovita może połączyć się z Częstochowską Spółdzielnią Mleczarską „MLECZGAL”. Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodziła się na połączenie spółek. Po przeprowadzeniu postępowań antymonopolowych Prezes Urzędu uznała, że koncentracje nie doprowadzą do istotnego ograniczenia konkurencji na terenie Polski. Po dokonaniu transakcji na rynku działał będzie jeden podmiot – Mlekovita.

Spółdzielnia Mleczarska Mleczgal specjalizuje się w produkcji tzw. galanterii mleczarskiej. Ma nowoczesny zakład produkcyjny, który przerabia około 75 tys. litrów mleka dziennie.
Spółdzielnia Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego to zaś jedna z największych spółdzielni mleczarskich w Polsce. Tworzy ją dotychczas osiem zakładów produkcyjnych: macierzysty w Wysokiem Mazowieckiem, a także w Bielsku Podlaskim, Morągu, Zakopanem, Lubawie, Działdowie, Pilicy i Baranowie oraz 11 magazynów dystrybucyjnych w całej Polsce. W 2009 r. Mlekovita miała 1,8 mld zł przychodów ze sprzedaży, czyli o 21 proc. więcej niż rok wcześniej.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę