Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Skakał po samochodach...

Cztery samochody zdążył zniszczyć 20-letni mieszkaniec Łomży nim zatrzymali go policjanci. Młody mężczyzna skakał po samochodach, wgniatał ich dachy, wybijał szyby... Właściciele aut straty oszacowali łącznie na 8 tys zł.

Do zdarzenia doszło w piątek, niemal w samo południe, na parkingu przed blokami przy ul. Rycerskiej w Łomży. Jak informuje Izabela Białomyzy z zespołu prasowego KMP w Łomży, mężczyzna zniszczył dwa ople astry i dwie mazdy – premacy i „3”. Tylko w tym ostatnim aucie sprawca zdołał uszkodzić zderzak i porysować powłokę lakierniczą, a w pozostałych autach zniszczenia były o wiele większe. Właściciel jednej ze zniszczonych astr straty – wybita przednia szyba, wygnieciony dach samochodu, uszkodzony lakier - oszacował na 4 tys zł. Pozostali właściciele zniszczonych aut wycenili je od  tysiąca do dwóch tysięcy złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę