Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uroczystości katyńskie w Nowych Piekutach i Zambrowie

Cztery Dęby Pamięci zasadzono dziś (18.04) w Nowych Piekutach podczas dorocznych uroczystości poświęconych Sybirakom i Ofiarom Katynia. Do wcześniej zaplanowanych trzech drzew, które mają być wyrazem pamięci o zamordowanych przez NKWD w 1940 roku, dołączono jeszcze jedno, upamiętniające Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i pozostałe ofiary katastrofy z 10 kwietnia.

Uroczystości katyńskie odbyły się także w Zambrowie - tam odsłonięto tabliczki przy 96 dębach posadzonych przez miasto pół roku wcześniej. Na prośbę Witomiły Wołk-Jezierskiej - córki zamordowanego w Katyniu oficera - w Zambrowie niebawem posadzone zostanie 97 drzewo. Poświęcone będzie ojcu Józefowi Jońcowi, pomysłodawcy programu sadzenia dębów "Katyń - ocalić od zapomnienia", który także zginął w tegorocznej katastrofie, w drodze do Katynia.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę