Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Policjant z Kolna prawdopodobnie zastrzelił się na służbie

Do tragicznego wypadku doszło przed południem w Komendzie Powiatowej Policji w Kolnie. W jednym z pokoi znaleziono martwego funkcjonariusza z najprawdopodobniej raną postrzałową głowy. Podinsp. Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, podaje, że ze wstępnych ustaleń wynika, iż funkcjonariusz mógł targnąć się na swoje życie.

Baranowski podaje, że kilka minut przed godz. 11. funkcjonariusz ten był widziany jak wchodził do swojego pokoju. Po 11. gdy inny policjant także tam wszedł  zauważył leżące na podłodze ciało z raną głowy. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon policjanta.
- Najprawdopodobniej to rana postrzałowa - móiw podisnp. Baranowski. - Z dotychczasowych, bardzo wstępnych ustaleń wynika, że funkcjonariusz ten mógł targnąć się na własne życie – dodaje.
Pytany o ewentualny wystrzał z pistoletu, który musiał być słyszany w budynku Komendy  Baranowski odpowiada - „to wyjaśniamy”. 
Zmarły policjant miał 35 lat. W policji pracował od niemal 15 lat. Był kawalerem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę