Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pożar na Kierzkowej

Główne zdjęcie
Fot. Damian Komorowski

Trzy zastępy straży pożarnej – dwa z Łomży i jeden z Piątnicy - brały udział w wieczornej akcji gaszenia pożaru domu przy ul. Kierzkowej w Łomży. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał, a straty materialne też nie są duże.

Fot. Damian Komorowski
Fot. Damian Komorowski
Fot. Damian Komorowski
Fot. Damian Komorowski

Pożar zauważono przed godzina 17. Spaleniu uległo poddasze starego, niezamieszkałego budynku. Strażacy sprawdzili wszystkie pomieszczenia budynku, w poszukiwaniu ewentualnie znajdujących się w nim osób, ale nikogo nie znaleziono. Z pierwszych ustaleń strażaków wynikało, że przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia przez nieznane osoby.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę