Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Księga Kondolencyjna w ratuszu

„Miejsce to uświęcone krwią Polaków przed 70-ciu laty, także dziś staje się symbolem Polski” - napisali radni Łomży w Księdze Kondolencyjnej, którą w południe, podczas Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta, wyłożono w holu głównym ratusza. Do niej wpisali się także prezydent Łomży Jerzy Brzeziński, biskup łomżyński Stanisław Stefanek, urzędnicy... Swój wpis może złożyć w niej także każdy mieszkaniec Łomży.

- Zwołałem Nadzwyczajną Sesję Rady Miasta aby uczcić pamięć tych, który zginę w katastrofie lotniczej w sobotę w miejscu dla nas tragicznym ale również świętym – mówił otwierając posiedzenie przewodniczący Rady Miasta Wiesław Grzymała. Radni minutą ciszy oddali hołd tragicznie zmarłemu Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej Lechowi Kaczyńskiemu, jego małżonce i wszystkim innym ofiarom sobotniej katastrofy, a następnie jednomyślnie przyjęli zaproponowaną przez przewodniczącego treść wpisu w Księdze Kondolencyjnej, pod którym wszyscy się podpisali.           
Przewodniczący Rady Miasta zwrócił się także z prośbą do prezydenta Łomży Jerzego Brzezińskiego, aby jego służby przygotowały treść uchwały nadającej śp. Lechowi Kaczyńskiemu Prezydentowi RP tytuł Honorowego Obywatela Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę