Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łomża zatrzmała się ...

O 12.00 na znak pamięci o ofiarach wczorajszej tragedii lotniczej pod Smoleńskiem, gdzie w katastrofie lotniczej zginął Prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką oraz wielu przedstawicieli życia publicznego, łomżanie zatrzymali się ... milczeli ... pamiętali ...

Na Starym Rynku, mieszkańcy korzystający ze słońca na sygnał syren wstali i w zadumie i miliczeniu oddali hołd ofiarom. Stanęły niektóre samochody, piesi, rowerzyści.

Pod masztami z flagami Polski, Łomży i UE łomżanie zostawiają zapalone świeczki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę