Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

NIEBIESKI DZIEŃ - DZIEŃ WODY

Woda to podstawa życia. Już przedszkolaki zgłębiają tą wiedzę. Aby poznawanie było dla dzieci ciekawe i nie nudne w piątek 9 kwietnia 2010 r. w przedszkolu zorganizowano NIEBIESKI DZIEŃ -DZIEŃ WODY w ramach realizowanego Programu Kubusiowi Przyjaciele Natury. Oczywiście w strojach dzieci i personelu królował kolor niebieski. Po śniadaniu w każdej grupie dzieci ze swoimi nauczycielkami prowadziły badania. Maluszki obserwowały pływanie i tonięcie przedmiotów. Czterolatki porównywały taką samą ilość wody w naczyniach o różnych kształtach. Pięciolatki badały właściwości lodu, a sześciolatki zajęły się zjawiskiem rozpuszczania substancji w wodzie. Następnie wszyscy spotkali się w dużej sali dzieląc się spostrzeżeniami z innymi dziećmi. W dalszej części uroczystości dzieci rozwiązywały różne zagadki. w przerwach bawiąc się przy muzyce. Na zakończenie przedszkolaki ozdabiały mazakami niebieskie balony - symbol kropelki wody.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 09 kwietnia 2010 17:52
Data ostatniej edycji: nie, 25 kwietnia 2010 18:48:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę