Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Optymizm „nam” rośnie

Marcowe badanie koniunktury gospodarczej przeprowadzone przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową wskazuje na bardzo wyraźną poprawę sytuacji w ocenie ankietowanych przedsiębiorców. Okazuje się, że wśród największych optymistów w kraju są przedsiębiorcy z województwa podlaskiego Wskaźnik bieżącego klimatu koniunktury wyniósł u na +29,4 punktu podczas gdy średni w Polsce osiągnął +17,4 punktu. Eksperci są zadowoleni, bo przed miesiącem ten ogólnopolski kształtował się na poziomie –3,8 punktu.

Z opublikowanego komunikatu IBnGR wynika, że przedsiębiorcy optymistycznie też oceniają  perspektywy rozwoju sytuacji w kolejnych trzech miesiącach. Wskaźnik wyprzedzający koniunktury wyniósł w kraju w marcu +31,6 punktu, a u nas był jeszcze wyższy w +36,6 punktu. Lepiej od naszych przedsiębiorców przyszłość widzą w lubelskim, warmińsko-mazurskie i pomorskim.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę