Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Nieletni złodzieje samochodu

W Wysokiem Mazowieckiem ukradziono volkswagena golfa. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że po kilku godzinach policjanci odnaleźli skradzionego golfa i ustalili sprawców kradzieży. Okazali się nimi dwaj młodzi - w wielu 14 i 17 lat – mieszkańcy miasta.

Jak podaje starszy sierżant Monika Dąbrowska, oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, kradzież golfa nie była przypadkowa. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcy od tygodnia obserwowali pojazd i jego właściciela, wiedzieli dokładnie, o której godzinie przyjeżdża do pracy i gdzie parkuje samochód.
Skradziony samochód już wrócił do właściciela, a młodzieńcy za swoje postępowanie mają odpowiadać przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę