Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Przedabsolutoryjna „wojna” na słowa

Do ostrej utarczki słownej doszło podczas wczorajszej sesji pomiędzy przewodniczącym Rady Miasta Łomża Wiesławem Grzymałą, a zastępcą prezydenta Marcinem Sroczyńskim. Grzymała pytał kiedy będzie dokończony remont chodnika przy ul. Śniadeckiego, miał być wyremontowany cały, ale przed zimą zrobiono tylko część przed jego blokiem, co wygląda podejrzanie... i wówczas - jak relacjonuje - usłyszał wypowiedziane przez Sroczyńskiego słowa sugerujące, że zależy to jego głosowania nad udzieleniem absolutorium prezydentowi. Oburzony Grzymała zażądał od prezydenta Jerzego Brzezińskiego upomnienia podległego mu pracownika. Sroczyński w odpowiedzi zarzucił Grzymale, że nastawia PiS przeciwko prezydentowi, i że od głosowania przeciwko udzieleniu absolutorium miał uzależniać miejsce na listach wyborczych partii w jesiennych wyborach samorządowych.

- Zachowanie  pracownika prezydenta było niedopuszczalne – mówi przewodniczący Grzymała. - Zażądałem aby to co powiedział znalazło się w protokole z sesji, bo jest to wymuszanie odpowiedniego głosowania na radnych. Jak można tak traktować radnych – dodaje.
Utarczka słowna zakończyła się przeprosinami skierowanymi przez prezydenta Jerzego Brzezińskiego do przewodniczącego Grzymały.
- Gdyby umiał Pan dobierać pracowników, to nie musiałby Pan przepraszać za ich zachowanie -  tak odpowiedziałem – mówi ciągle poddenerwowany słowną utarczką Wiesław Grzymała.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę