Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

(nie)Groźny karambol od Grajewem

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Cztery samochody uczestniczyły w karambolu jaki wczoraj wieczorem wydarzył się na drodze nr 61 w pobliżu Grajewa. Choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie na szczęście skończyło się tylko na zniszczonych samochodach i niegroźnych urazach trzech osób.

Jak podają policjanci około godziny 18. jadący od strony Rajgrodu w kierunku Grajewa 22-letni kierowca forda fiesty wyprzedzał toyotę. Niestety podczas manewru, na moście nad rzeką Ełk, doprowadził do zderzenia z jadący w przeciwnym kierunku daewoo lanosem. Jadący za lanosem kierowca BMW widząc zderzenie gwałtownie zaczął hamować i wówczas w tył jego samochodu uderzył autobus.
Do szpitala trafił sprawca karambolu, który doznał urazu głowy, oraz kierowca i pasażerka lanosa z ogólnymi potłuczeniami.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę