Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Rocznica śmierci Ojca Świętego Jan Pawła II

Dnia 2 kwietnia 2010 r pięcio- i sześciolatki wzięły udział w obchodach piątej już Rocznicy śmierci Jana Pawła II. Wcześniej w przedszkolu przygotowaliśmy symboliczne gołąbki, na których z pomocą nauczycielek dzieci wyraziły swoje życzenia i prośby do Ojca Świętego. Spotkanie odbyło się w miejscu lądowania samolotu. Nasze dzieci uczciły pamięć wspólnie z harcerzami 59 DH Ptaki Ptakom pod dowództwem druha Krzysztofa Pyczota oraz Hodowcami gołębi, a także z dziećmi z innych łomżyńskich przedszkoli. Szczególnym przeżyciem dla dzieci było puszczanie gołębi. W drodze powrotnej odwiedziliśmy ołtarz papieski przy kościele p.w. Miłosierdzia Bożego, na którym w 1991 r. Ojciec Święty celebrował Mszę Świętą. Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie na tą uroczystość.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 07 kwietnia 2010 21:50
Data ostatniej edycji: śr, 07 kwietnia 2010 22:47:12

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę