Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Premiera w łomżyńskim TLiA

W najbliższa niedzielę - 17 października - w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży odbędzie się premierowe przedstawienie pt. „Dzikie Łabędzie”. Spektakl na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena wyreżyserował Zdzisław Rej. Scenografię przygotował Przemysław Karwowski, a muzykę do spektaklu napisał Bogdan Szczepański

„Dzikie Łabędzie” wg. Hansa Christiana Andersena to opowieść o miłości rodzeństwa wystawionej przez złą macochę na wielką próbę. Macocha zmienia braci w dzikie łabędzie i tylko siostra Eliza może czar odczynić. Musi utkać dla wszystkich braci koszulki z pokrzywy. Robiła je z ogromnym poświęceniem, w milczeniu i bólu. Trud Elizy zostaje, co prawda nagrodzony, bo przywraca braciom ludzką postać, ale zabrakło jej czasu na ukończenie ubioru dla najmłodszego brata i jego koszulka pozostała bez jednego rękawa.

Przedstawienie przeznaczone jest dla dzieci od lat siedmiu.
W dniu premiery zostanie ono wystawione dwókrotnie. O godzinie godz. 11.00 i o 17.00. To drugie przedstawienie jest dla VIP-ów - wstęp możliwy tylko dla tych którzy otrzymali specjalne zaproszenia.


Repertuar Teatru lalki i Aktora w Łomży

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę