Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Świąteczny pościg

Najpierw „tajnym” radiowozem, później już jawnie na „kogutach”, a ostatecznie także i pieszo zambrowscy policjanci ścigali pirata drogowego. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek późnym popołudniem. Do zambrowskiej policji zadzwonił kierowca informując, że drogą Stary Laskowiec – Rykacze jedzie pirat drogowy, który może być pijany. Policjanci nieoznakowanym z videorejestratorem ruszyli w pościg. Kierowca uciekając nie stosował się do znaków, wyprzedzał na skrzyżowaniach i przekraczał dozwoloną prędkość. Pomimo, iż mundurowi dawali sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania się, mężczyzna nie reagował. Ostatecznie uciekając przed radiowozem kierowca audi w panice wjechał w pole, gdzie porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Wówczas, po krótkim pościgu, został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę