Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bezpieczne święta

Wyjątkowo bezpiecznie minęły święta Wielkiej Nocy na drogach regionu. W całym województwie podlaskim od piątkowego poranka do północy w poniedziałek wydarzyło się tylko sześć wypadków drogowych. Nikt w nich nie zginął, a 18 osób, które zostało rannych, ma przede wszystkim niewielkie obrażenia. Policjanci podają także, że w te święta było znacznie mniej niż w latach poprzednich pijanych kierowcy. Przez cztery dni za kierownicami pojazdów zatrzymano tylko 50 nietrzeźwych.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do jednego z wypadków doszło w Szczuczynie. W wielkanocną niedzielę 21-letni kierowca mazdy na skrzyżowaniu  ulic Kilińskiego i Krzywej usiłował wyprzedzić forda scorpio, który skręcał w lewo. Niezgodny z przepisami ruchu drogowego manewr nie powiódł się. Mazda najpierw otarła się o bok forda, a następnie uderzyła w pobliski murowany dom. Do szpitala trafił kierowca mazdy i trzy jego pasażerki. On doznał urazu głowy, jedna z pasażerek zwichnęła biodro, a dwie pozostałe doznały ogólnych potłuczeń.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę