Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Niebawem startuje MLPN

Piłka nożna to jak się wydaje najpopularniejszy sport w Polsce i w Łomży. Kopią mali i duzi, zawodowcy i amatorzy... Za nieco ponad tydzień ma wystartować nowa Miejska Liga Piłki Nożnej, w której rywalizować będą amatorskie drużyny piłkarskie z Łomży i najbliższej okolicy. Zapisy właśnie trwają. Już zgłosiło się kilka zespołów: The Boys, FC Galacticos, Baltica Travel czy BTS Łomża.

Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki nożnej w Łomży podają twórcy MLPN.   Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, a wszystkie mecze mają być rozgrywane na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej. Zgłaszające się do turnieju drużyny mogą składać się maksymalnie z 15 zawodników, przy czym w każdym spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 12 zawodników. Zawodnik uczestniczący w rozgrywkach musi mieć ukończone co najmniej 16 lat i dodatkowo – jeśli nie jest pełnoletni -  pisemną zgodę rodziców lub prawnego opiekuna.
Mecze w MLPN rozgrywane będą w systemem „każdy z każdym” - mecz i rewanż. Więcej informacji o lidze i zgłoszenia na stronie www.orliklomza.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę