Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Czołówka w Jeziorku

Osobowe mercedes i nissan przed południem zderzyły się czołowo w Jeziorku. Samochodami podróżowało w sumie pięć osób w tym dzieci. Dotychczasowych informacji wynika, że - na szczęście - większość z tych osób albo nie odniosła obrażeń, albo obrażenia są niewielkie. Strażacy podają, że najbardziej ucierpiał kierowca nissana, który ma m.in. złamaną nogę.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godz. 11. Samochody zderzyły się na wyjeździe z Jeziorka w kierunku Jedwabnego. Na razie nie są znane przyczyny wypadku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę