Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Instruktorzy tańca z Łomży i Suwałk skazani

Na 3 i 2 lata więzienia skazał dziś (2.04) Sąd Rejonowy w Suwałkach instruktorów tańca towarzyskiego z Suwałk i Łomży - Jarosława P. i Dariusza S. Mężczyźni odpowiadali za gwałt na młodej kobiecie.

To niższe wyroki niż w pierwszym procesie. Kobieta, która oskarżyła mężczyzn uczyła się tańca towarzyskiego u zawodowego tancerza i właściciela szkoły tańca w Suwałkach - Jarosława P. Według jej relacji nauczyciel zgwałcił ją po raz pierwszy 12 lat temu, gdy miała 16 lat. Gwałty się powtarzały. Jednak prokuraturę powiadomiła dopiero po gwałcie zbiorowym z udziałem instruktora tańca z Łomży. Pierwszy proces tancerzy trwał ponad dwa lata, drugi ponad trzy. W pierwszym - sąd skazał ich na 4 i 2,5 roku więzienia. Teraz na 3 i 2 lata pozbawienia wolności. Wyrok jest nieprawomocny. Sąd rozpatrywał sprawę za zamkniętymi drzwiami.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę