Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Uciekał przed TIR-em...

Dwie starsze osoby zostały ranne w wypadku, który wczoraj w południe wydarzył się w Konarzycach pod Łomżą. Samochód fiat cinquecento, którym podróżowali 81-letni mężczyzna i 82-letnia kobieta, zjechał z jezdni, wpadł do rowu a następnie uderzył jeszcze w ogrodzenie pobliskiej posesji.

Dyżurny łomżyńskiej straży pożarnej, której jednostkę ratowniczą także wezwano na miejsce wypadku podaje, że fiat zjechał z jezdni uciekając przed czołówką z TIRem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę