Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

CBA znowu w Łomży...

Funkcjonariusze CBA przeszukali we wtorek kilkanaście miejsc w Białymstoku, Suwałkach, ale także Grajewie i Łomży. Zarówno CBA jak i Prokuratura Okręgowa w Białymstoku, na polecenie której działali funkcjonariusze, nie ujawniają szczegółów sprawy. Wiadomo jedynie, że białostoccy śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w celu osiągnięcia korzyści majątkowych przez samorządowców. Śledztwo – na razie - prowadzone w sprawie, co oznacza, że nikomu nie postawiono zarzutów.

Przeszukania były prowadzone do późnych godzin wieczornych. Wśród instytucji do których weszli agenci CBA był m.in. w Podlaski Urząd Marszałkowski w Białymstoku, ale przeszukania prowadzono także w firmach prowadzących działalność gospodarczą i w mieszkaniach prywatnych osób – w sumie 15 miejsc. Funkcjonariusze zabezpieczali komputery, elektroniczne nośniki danych, a także dokumentację prowadzoną przez urzędników.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę