Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Powiat wysokomazowiecki wciąż inwestuje i jest nagradzany

Powiat wysokomazowiecki zajął drugie miejsce w Polsce w tegorocznym rankingu pisma samorządowego "Wspólnota". Ranking ten tworzony jest na podstawie wydatków na rozbudowę lub modernizację infrastruktury technicznej w przeliczeniu na jednego mieszkańca. W Wysokiem Mazowieckiem za lata 2001- 2003 (ponieważ bierze się średnią z trzech ostatnich lat) w przeliczeniu na jednego mieszkańca powiat zainwestował prawie 76 złotych. Tylko w ub. roku udało się na przykład wyremontować 10 km dróg kosztem 3,2 mln zł, zaś w tym roku za 3 mln zrealizowano projekty współfinansowane z SAPARDu.

W poprzednich dwóch edycjach powiat wysokomazowiecki plasował się zawsze na pierwszym miejscu w Polsce, w tym roku musiał uznać wyższość powiatu puckiego. Nagrodą za czołową pozycję w rankingu jest, podobnie jak przed rokiem, statuetka Kazimierza Wielkiego.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę