Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Nielegalny alkohol i przemycane papierosy na miejskim targowisku

Prawie 700 paczek papierosów oraz ponad 8 litrów alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli policjanci u zatrzymanego 51-latka. Mężczyzna towarem handlował na targowisku miejskim w Łomży. Wpadł, bo na widok policyjnego patrolu zaczął uciekać, a torbę z papierosami wyrzucił.

Jak podają policjanci po ujęciu 51-latka w odrzuconej torbie oraz zaparkowanym samochodzie znaleziono prawie 700 paczek papierosów oraz ponad 8 litrów spirytusu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Wartość rynkowa zabezpieczonej kontrabandy oszacowano na blisko 7,5 tysiąca złotych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę