Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Najpiękniejsza palma lub najpiękniejsza pisanka - Konkurs rozstrzygnięty

Rozpoczął się Wielki Tydzień, a w naszym przedszkolu już od dłuższego czasu barwne dekoracje i piękne prace na konkurs pt. "NAJPIĘKNIEJSZA PALMA LUB NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA" wprowadzały nas w świąteczny nastrój. Dziś 29 marca 2010 r. rozstrzygnięto konkurs. Komisja konkursowa przyznała cztery Nagrody Główne, wybierając z każdej grupy po jednej pracy. Nagrody Główne otrzymali: Damian Szczawiński, Weronika Bachanek, Mateusz Komorowski i Ula Sulkowska. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki a wszystkie przedszkolaki świąteczne baranki. Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 29 marca 2010 21:49
Data ostatniej edycji: wt, 30 marca 2010 10:58:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę