Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Tragiczny poniedziałek

Główne zdjęcie
Wypadek na drodze 64 pod Wizną

Dwie osoby zginęły w wypadkach do jakich doszło w poniedziałek na drogach regionu. Przed południem w Dąbrówce Kościelnej (pow.wysokomazowiecki) zginął 40-letni mężczyzna, który osobowym Fordem wjechał wprost pod dostawczego Mercedesa. Do drugiego tragicznego w skutkach wypadku doszło tuż przed 20. na drodze nr 64. W okolicach Wizny zderzyły się trzy pojazdy – ciągnik rolniczy, osobowy VW polo i półciężarowy Man. Na miejscu zginą 36-letni kierowca polo - mieszkaniec Łomży.

Ford mondeo, którego kierowca zginął w okolicach Dąbrówki Kościelnej (fot. podlaska.policja.gov.pl)
Ford mondeo, którego kierowca zginął w okolicach Dąbrówki Kościelnej (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Do pierwszego z wypadków doszło na skrzyżowaniu dróg Szepietowo – Brańsk – Dąbrówka Kościelna. Jak podają policjanci 40-letni mężczyzna jechał fordem od strony Dąbrówki Kościelnej i wjeżdżając na krzyżówkę najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem STOP. Mondeo wyjechało wprost przed jadącego w kierunku Szepietowa dostawczego mercedesa, a siła uderzenia była tak duża, że kierowca mondeo zginął na miejscu. Kierowca mercedesa trafił do szpitala.

Do rugiego wypadku doszło pomiędzy wsiami Sulin i Kurpiki w okolicach Wizny (pow. łomżyński). Uczestniczyły w nim trzy pojazdy – ciągnik rolniczy C-360, samochód marki VW Polo i półciężarowy Man. Policjanci podają, że jadący w kierunku Łomży polo wpadł na nieoświetlony ciągnik rolniczy kierowanego przez 19-latka, który się rozpadł, po czym uderzył jeszcze w jadącego w przeciwnym kierunku Mana. Kierowca polo zginął na miejscu, a do szpitala przewieziono kierowcę ciągnika.
Droga w rejonie miejsca, w którym doszło do zderzenia przez blisko 5 godzin była zablokowana.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę